PKO Ekstraklasa Games

PKO BP Ekstraklasa Blog

Finały PKO BP Ekstraklasa Games Open już w ten weekend!

PKO BPKFCPlay StationPROSTOsport.plGIGA SPORTESLPolsat GamesFR3NZYeMineProSportfive
Autor:Ekstraklasa,
poniedziałek, 06.03.2023

Już w najbliższy weekend finały PKO BP Ekstraklasa Games OPEN! Kibiców e-sportu w wydaniu gry FIFA czekają dwa dni transmisji na antenie Polsat Games oraz w kanałach online.

SPOTKAJMY SIĘ #NASTADIONIE | Ekstraklasa

W dniach 11-12 marca czekają nas wielkie emocje związane z walką o udział w turnieju mistrzowskim PKO BP Ekstraklasa Games. Mecze finałów Open będą rozgrywane online, a dwóch najlepszych zawodników zagwarantuje sobie miejsce w Wielkich Finałach. Rywalizację będzie można śledzić podczas oficjalnej transmisji na Facebooku PKO BP Ekstraklasa Games oraz na Twitchu i YouTube Polsat Games. Stream w sobotę i w niedzielę rozpocznie się o 10:30.

W tym sezonie zostało zorganizowanych 8 turniejów kwalifikacyjnych do finałów Open. Sześć z nich odbyło się w formacie lanowym: Dwa w Poznaniu i po jednym w Warszawie, Gdańsku, Szczecinie i Zabrze. Dwa pozostałe turnieje odbyły się online. Zwycięzca każdego z turniejów zapewniał sobie awans do finałów.

Pełna lista uczestników finałów PKO BP Ekstraklasa Games OPEN wraz z podziałem na grupy:

Finały PKO BP Ekstraklasa Games Open już w ten weekend!

Turniej rozegrany będzie w systemie GSL, czyli według drabinki podwójnej eliminacji. Pierwszego dnia w każdej z dwóch drabinek rywalizować będzie po czterech graczy. Kiedy gracz odpadnie z drabinki wygranych, będzie miał jeszcze jedną szansę w drabince przegranych. Awans do drugiego dnia turnieju uzyska czterech graczy. W niedzielę awans do finałów PKO BP Ekstraklasa Games wywalczą zwycięzcy drabinki wygranych oraz przegranych.

Gracze będą rozgrywali spotkania online, a eksperci pojawią się w studiu w Warszawie, gdzie przez dwa dni będą komentować i analizować grę każdego z zawodników.

PKO Ekstraklasa

Używamy cookies w celach świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.