PKO Ekstraklasa Games

PKO BP Ekstraklasa Blog

Legia dwukrotnie lepsza od Widzewa w fazie ligowej PKO BP Ekstraklasa Games PRO

PKO BPKFCPlay StationPROSTOsport.plGIGA SPORTESLPolsat GamesFR3NZYeMineProSportfive
Autor:Ekstraklasa,
czwartek, 23.02.2023

Za nami 30 kolejek w PKO BP Ekstraklasa Games PRO. W jednym z ciekawszych starć reprezentujący Legię Warszawa Miłosz "milosz93" Bogdanowski dwa razy pokonał Bartosza "bejotta" Jakubowskiego z Widzewa Łódź. Z kolei po tym tygodniu rozgrywek Damian “damie” Augustyniak (Raków Częstochowa) pewnie zmierza do wygrania fazy ligowej.

SPOTKAJMY SIĘ #NASTADIONIE | Ekstraklasa

Aż trzech zawodników zakończyło ten tydzień z pełną zdobyczą punktową. Tymi graczami byli Dominik “Bogyys” Boguś (Warta Poznań), Gracjan “polako” Gołębiewski (Radomiak Radom) i Maksymilian “Zalewskyy” Zalewski (Lechia Gdańsk). Dla ostatniego to ważna informacja, ponieważ ostatnie dwa tygodnie w wykonaniu reprezentanta Biało-Zielonych nie należały do najlepszych. 

W środę podczas streama fani mogli poczuć przedsmak piątkowego pojedynku Legia Warszawa - Widzew Łódź. Reprezentujący Wojskowych Miłosz “milosz93”, Bogdanowski zagrał w dwumeczu z Bartoszem “bejottem” Jakubowskim, który broni barw Widzewa. Górą w tym starciu był “milosz93”, który dwa razy pokonał swojego rywala - 4:1 i 2:1.

W drugim transmitowanym dwumeczu zmierzyli się Szymon “Błachu” Błachowiak (Pogoń Szczecin) i Damian “damie” Augustyniak (Raków Częstochowa). Lider rozgrywek z Częstochowy może uznać starcie za udane, ponieważ zdobył 4 punkty.

Tego dnia pozytywnie zaskoczył Kamil “Riptorek” Soszyński (Jagiellonia Białystok). Zawodnik Żółto-Czerwonych po raz kolejny pokazał, że lubi grać z wyżej notowanymi rywalami. Białostoczanin dwa razy pokonał Kacpra “Furmana” Furmanka z Lecha Poznań. Dzięki tej wygranej “Riptorek” awansował na dziesiąte miejsce w tabeli rozgrywek PRO.

Po 30. kolejkach “damie” pewnie zajmuje pierwsze miejsce w tabeli rozgrywek. Podium uzupełniają “Zalewskyy” i “Dewidek”. Do końca fazy ligowej zostały już tylko osiem kolejek, więc walka o udział w turniejach LAN-owych wchodzi w decydującą fazę.

Sprawdź wszystkie wyniki PKO BP Ekstraklasa Games >>

Legia dwukrotnie lepsza od Widzewa w fazie ligowej PKO BP Ekstraklasa Games PRO
PKO Ekstraklasa