PKO Ekstraklasa Games

PKO BP Ekstraklasa Blog

Przetasowanie w czubie tabeli. damie zajmuje fotel lidera PKO BP Ekstraklasa Games

PKO BPKFCPlay StationPROSTOsport.plGIGA SPORTESLPolsat GamesFR3NZYeMineProSportfive
Autor:MS,
czwartek, 16.02.2023

Po 26. kolejkach zmagań w PKO BP Ekstraklasa Games PRO na pierwsze miejsce w ligowej tabeli wreszcie wskoczył ten, na którego od startu sezonu zwrócone były wszystkie oczy. Damian “damie” Augustyniak reprezentujący Raków Częstochowa po bezbłędnych występach wyprzedził stawkę i przejął ster lidera.

SPOTKAJMY SIĘ #NASTADIONIE | Ekstraklasa

Fantastyczne - tak jednym słowem można określić występy Augustyniaka z minionych dni. Zawodnik Rakowa nie tylko zdobył komplet dwunastu punktów w czterech spotkaniach, ale przy tym stracił raptem jedną bramkę, strzelając jednocześnie aż jedenaście. Znakomita postawa pozwoliła mu namieszać w czubie tabeli i ostatecznie zająć fotel lidera.

Dotychczasowy dominator rozgrywek Maksymilian “Zalewskyy” Zalewski grający dla Lechii Gdańsk zaliczył najgorszy tydzień spośród wszystkich dotychczasowych. Wystarczy wspomnieć, że po czterech rozegranych spotkaniach dopisał do swojego konta zaledwie jedno oczko.

Duży udział w niepowodzeniach Gdańszczanina miał zawodnik białostockiej Jagiellonii - Kamil “Riptorek” Soszyński. Ten po niemrawej pierwszej części sezonu ewidentnie złapał wiatr w żagle i - podobnie jak damie - w tym tygodniu wygrał wszystkie swoje spotkania. Taka postawa wywindowała go na dwunastą pozycję w tabeli.

Kres fazy grupowej PKO BP Ekstraklasa Games się zbliża, a tabela prezentuje się coraz ciekawiej. Aby być na bieżąco z aktualnym rozkładem sił zaobserwujcie ligowy profil na Facebooku. Pełną listę wyników znajdziecie pod tym adresem.

Sprawdź wyniki PKO BP Ekstraklasa Games PRO >>

Przetasowanie w czubie tabeli. damie zajmuje fotel lidera PKO BP Ekstraklasa Games
PKO Ekstraklasa

Używamy cookies w celach świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.