PKO Ekstraklasa Games

PKO BP Ekstraklasa Blog

Ścisk w czołówce PKO BP Ekstraklasa Games. „Damie” goni lidera po meczach z „Bejottem”

PKO BPKFCPlay StationPROSTOsport.plGIGA SPORTESLPolsat GamesFR3NZYeMineProSportfive
Autor:Ekstraklasa,
czwartek, 09.02.2023

Za nami tydzień pełen niespodziewanych wyników, rotacji w tabeli i wspaniałych goli w rozgrywkach PRO. Po rozegraniu 22 kolejki różnice punktowe w czołówce zmniejszyły się, gdyż coraz bliżej „Zalewskyy’ego” jest zarówno „Damie” jak i „Furman”.

SPOTKAJMY SIĘ #NASTADIONIE | Ekstraklasa

Wtorek rozpoczęliśmy od starcia wicemistrzów świata. Bartosz “bejott” Jakubowski (Widzew Łódź) zmierzył się z Damianem “damie” Augustyniakiem (Raków Częstochowa). Dwumecz zakończył się remisem i zwycięstwem reprezentanta Rakowa.

Warto również wspomnieć, że we wtorek Jan “Janciem” Wójcik (Cracovia) zdobył 6 punktów w dwumeczu z Kacprem “Furmanem” Furmankiem (Lech Poznań), a w drugim hitowym spotkaniu Maksymilian “Zalewskyy” Zalewski (Lechia Gdańsk) dwukrotnie zremisował z Szymonem “Błachu” Błachowiakiem (Pogoń Szczecin).

W środę również nie brakowało niespodzianek na wirtualnej murawie. Podczas oficjalnej transmisji z bardzo dobrej strony pokazał się Dawid “Dewidek” Kamasiński (Piast Gliwice), który zdobył cztery punkty w starciu z reprezentantem Lechii Gdańsk. W drugim spotkaniu Bejott (Widzew Łódź) po dwumeczu z Kamilem “Riptorkiem” Soszyńskim (Jagiellonia Białystok) wpisał na swoje konto sześć oczek.

Po tym tygodniu rozgrywek PRO na szczególne wyróżnienie zasługuje reprezentant Korony Kielce. Bartosz “Aza” Dworzak jako jedyny zdobył 12 punktów i awansował na 8. miejsce w tabeli.

Niezbyt udanie ten tydzień rozgrywek zakończył “Zalewskyy”. Aktualny lider zdobył tylko trzy punkty, dzięki czemu jego rywale odrobili stratę punktową i sytuacja w czołówce tabeli robi się bardzo ciekawa. Na drugim miejscu jest „damie”, a najniższe miejsce na podium zajmuje „Furman”.

Zawodnicy wracają do gry już w najbliższy wtorek. W przyszłym tygodniu czekają nas kolejne hitowe starcia oraz oficjalna transmisja, która tradycyjnie odbędzie się w środę o 22:30 na Facebooku PKO BP Ekstraklasa Games oraz na Twitchu i YouTube Polsat Games.

Sprawdź wyniki PKO BP Ekstraklasa Games PRO >>

Ścisk w czołówce PKO BP Ekstraklasa Games. „Damie” goni lidera po meczach z „Bejottem”
PKO Ekstraklasa

Używamy cookies w celach świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.