PKO Ekstraklasa Games

PKO BP Ekstraklasa Blog

Czołówka odjeżdża. PKO BP Ekstraklasa Games PRO niemal na półmetku

PKO BPKFCPlay StationPROSTOsport.plGIGA SPORTESLPolsat GamesFR3NZYeMineProSportfive
Autor:Ekstraklasa,
piątek, 03.02.2023

W miniony wtorek oraz środę odbyły się kolejno 17. i 18. kolejka PKO BP Ekstraklasa Games PRO. W zmaganiach nie zabrakło emocji oraz większych czy mniejszych niespodzianek. Na szczególną uwagę zasługują jednak niemal perfekcyjne występy ścisłej czołówki. Blisko półmetku rywalizacji najlepsi zaczęli wyraźnie odjeżdżać reszcie stawki.

SPOTKAJMY SIĘ #NASTADIONIE | Ekstraklasa

Do najciekawszych starć minionych kolejek można na pewno zaliczyć starcie Szymona “Błachu” Błachowiaka z Pogoni Szczecin i Kamila “Riptorka” Soszyńskiego, który reprezentuje barwy Jagiellonii Białystok. Na szczególne wyróżnienie zasługuje przede wszystkim ich rewanżowy pojedynek, który zakończył się wysokim remisem, bo aż 3:3.

Łatwej przeprawy z przywdziewającym trykot kieleckiej Korony Bartoszem “Azą” Dworzakiem nie miał natomiast Bartosz “bejott” Jakubowski, reprezentant Widzewa Łódź. W jednym ze starć popularny bejott przegrywał już nawet dwoma bramkami. Ostatecznie zaliczył jednak fantastyczny powrót do spotkania, a dwumecz zakończył z kompletem punktów.

Takim samym scenariuszem, czyli podwójnym triumfem, zakończyły się starcia niemal wszystkich graczy zajmujących pięć czołowych pozycji w ligowej tabeli PKO BP Ekstraklasa Games PRO. Jedynie Dawid “Dewidek” Kamasiński grający dla Piasta Gliwice zgubił dwa oczka w meczu z Miłoszem “milosz93” Bogdanowskim, który broni barw stołecznej Legii.

Na czele stawki niezmiennie znajduje się Maksymilian “Zalewskyy” Zalewski (Lechia Gdańsk), który na 54 możliwe do zdobycia punkty zainkasował aż 47. Tuż za jego plecami znajdują się kolejno Kacper “Furman” Furmanek (Lech Poznań) oraz Damian “damie” Augustyniak (Raków Częstochowa).

Kolejne zmagania w ramach PKO BP Ekstraklasa Games PRO już w najbliższy wtorek.

Pełny terminarz i wyniki dotychczasowych spotkań >>

Czołówka odjeżdża. PKO BP Ekstraklasa Games PRO niemal na półmetku
PKO Ekstraklasa

Używamy cookies w celach świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.