PKO Ekstraklasa Games

PKO BP Ekstraklasa Blog

Pierwsza porażka “Dewidka” w PKO BP Ekstraklasa Games, “Damie” znów traci punkty

PKO BPKFCPlay StationPROSTOsport.plGIGA SPORTESLPolsat GamesFR3NZYeMineProSportfive
Autor:Ekstraklasa,
czwartek, 26.01.2023

Po Media Day, który w ostatni weekend odbył się w studiu Polsat Games zawodnicy wrócili do rywalizacji o punkty w rozgrywkach PKO BP Ekstraklasa Games PRO. Po 16 kolejkach liderem nadal jest Maksymilian “Zalewskyy” Zalewski z Lechii Gdańsk. Podium uzupełniają Kacper "Furman" Furmanek (Lech Poznań) i Damian “damie” Augustyniak (Raków Częstochowa).

SPOTKAJMY SIĘ #NASTADIONIE | Ekstraklasa

Wtorek rozpoczęliśmy od starcia wicemistrzów świata. Kacper "Furman" Furmanek (Lech Poznań) zmierzył się z Bartoszem “bejottem” Jakubowskim (Widzew Łódź). Dwumecz zakończył się remisem i zwycięstwem reprezentanta Kolejorza.

W środę zakończyła się seria meczów bez porażki Dawida “Dewidka” Kamasińskiego z Piasta Gliwice w rozgrywkach PRO. Pierwszym zawodnikiem, który pokonał reprezentanta niebiesko-czerwonych był Szymon “Błachu” Błachowiak.

Za niespodziankę tygodnia można uznać stratę punktów “Damiego” w meczu z “Bartasem”. Jeden z najbardziej doświadczonych zawodników postawił się swojemu rywalowi, który reprezentuje barwy Rakowa i zremisował z nim w drugim spotkaniu.

Czwarty tydzień rozgrywek zakończyliśmy na naszym oficjalnym streamie. Widzowie mogli na żywo obserwować dwa dwumecze:

Miłosz 'milosz93' Bogdanowski (Legia Warszawa) - Dominik "Bogyys" Boguś (Warta Poznań). 

Kacper "Furman" Furmanek (Lech Poznań) - Robert "Roberto" Bujnicki (Sandecja Nowy Sącz)

Gracze dostarczyli nam 21 goli, a górą w starciach byli zawodnicy, którzy reprezentują kluby z Poznania. “Bogyys” dopisał na swoje konto cztery punkty, a aktualny mistrz Polski zdobył komplet punktów.

Kolejny tydzień rozgrywek PKO BP Ekstraklasa Games PRO będzie wyjątkowy, ponieważ tylko w środę czekają nas spotkania w ramach 17. i 18. kolejki. Wybrane mecze będzie można oglądać tego dnia na żywo o 22:30 na Facebooku PKO BP Ekstraklasa Games oraz na Twitchu i YouTube Polsat Games.

Sprawdź wyniki rozgrywek >>

Pierwsza porażka “Dewidka” w PKO BP Ekstraklasa Games, “Damie” znów traci punkty
PKO Ekstraklasa

Używamy cookies w celach świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.