PKO Ekstraklasa Games

PKO BP Ekstraklasa Blog

Poznaliśmy dwóch ostatnich finalistów PKO BP Ekstraklasa Games

PKO BPKFCPlay StationPROSTOsport.plGIGA SPORTESLPolsat GamesFR3NZYeMineProSportfive
Autor:Ekstraklasa,
poniedziałek, 27.03.2023

Za nami ekscytujący weekend z barażami PRO. W studiu Polsat Games toczyła się walka o awans do Wielkich Finałów PKO BP Ekstraklasa Games. Ostatecznie reprezentanci Legii Warszawa i Jagiellonii Białystok powalczą w przyszły weekend o tytuł mistrza kraju.

EKSTRAKLASA.TV

Rozgrywki LAN-owe rozpoczęły się w sobotę. Ośmiu zawodników rywalizowało w dwóch grupach czteroosobowych. W każdej grupie obowiązywała drabinka podwójnej eliminacji (GLS).

Pierwszy dzień baraży PRO był pełen niespodziewanych rozstrzygnięć. Pierwsze zaskoczenie to wspaniała dyspozycja Dominika “panneypl” Panka. Zawodnik Śląska Wrocław jako pierwszy w grupie B zapewnił sobie awans do kolejnego dnia turnieju. Drugą niespodzianką było odpadnięcie Kacpra “Furmana” Furmanka z Lecha Poznań. Obrońca tytułu w decydującym starciu musiał uznać wyższość Miłosza “milosza93” Bogdanowskiego i zakończył udział w rozgrywkach w sobotę.

Do fazy pucharowej z grupy ostatecznie awansowali Dawid “Dewidek” Kamasiński (Piast Gliwice), Kamil “Riptorek” Soszyński (Jagiellonia Białystok), Dominik “panneypl” Panek (Śląsk Wrocław) i Miłosz “milosz93” Bogdanowski (Legia Warszawa).

Niedziela rozpoczęła się od pojedynku “panneypl” z “Riptorkiem”. Reprezentant Śląska Wrocław po raz kolejny udowodnił, że na LAN-ie czuje się jak ryba w wodzie i pewnie pokonał doświadczonego rywala. W drugim dwumeczu mogliśmy zobaczyć starcie reprezentantów Piasta Gliwice i Legii Warszawa. Tutaj górą był “milosz93”, który zdobył, aż 9 goli. 

W meczu o życie perfekcyjnie w obronie i w ataku zagrał “Riptorek”, który w pokonał “Dewidka” 7:0. Następnie w finale górnej drabinki "milosz93" pewnie wygrał dwumecz i jako pierwszy mógł świętować awans do finałowego weekendu. W decydującym starciu zmierzyli się "Riptorek" i "panneypl". Gracz Jagiellonii Białystok zagrał w tym dwumeczu koncertowo wygrywając 9:3 i zapewniając sobie awans do Wielkich Finałów, a Dominik Panek musiał przełknąć gorycz porażki. 

Poznaliśmy dwóch ostatnich finalistów PKO BP Ekstraklasa Games

W najważniejszych rozgrywkach FIFA w Polsce czas rozpocząć odliczanie do Wielkich Finałów PKO BP Ekstraklasa Games. Odbędą się 1-2 kwietnia i weźmie w nich udział ośmiu zawodników:

Damian “damie” Augustyniak (Raków Częstochowa)

Maksymilian “Zalewskyy” Zalewski (Lechia Gdańsk)

Szymon “Błachu” Błachowiak (Pogoń Szczecin)

Bartosz “bejott” Jakubowski (Widzew Łódź)

Patryk "J0K3R" Siajkowski

Tomasz "Tomek601" Legut

Miłosz 'milosz93' Bogdanowski (Legia Warszawa)

Kamil 'Riptorek' Soszyński (Jagiellonia Białystok)

Gracze ponownie będą rywalizować w studiu telewizyjnym w Warszawie. Finały będzie można śledzić w trakcie oficjalnej transmisji na kanale Polsat Games, na Twitchu i Youtube stacji oraz na Facebooku PKO BP Ekstraklasa Games. Stream w sobotę i niedzielę rozpocznie się o 10:00.

Poznaliśmy dwóch ostatnich finalistów PKO BP Ekstraklasa GamesPoznaliśmy dwóch ostatnich finalistów PKO BP Ekstraklasa GamesPoznaliśmy dwóch ostatnich finalistów PKO BP Ekstraklasa GamesPoznaliśmy dwóch ostatnich finalistów PKO BP Ekstraklasa GamesPoznaliśmy dwóch ostatnich finalistów PKO BP Ekstraklasa GamesPoznaliśmy dwóch ostatnich finalistów PKO BP Ekstraklasa GamesPoznaliśmy dwóch ostatnich finalistów PKO BP Ekstraklasa GamesPoznaliśmy dwóch ostatnich finalistów PKO BP Ekstraklasa GamesPoznaliśmy dwóch ostatnich finalistów PKO BP Ekstraklasa Games
PKO Ekstraklasa