PKO Ekstraklasa Games

PKO BP Ekstraklasa Blog

Kto awansuje do Wielkich Finałów PKO BP Ekstraklasa Games? Oglądaj baraże [NA ŻYWO]

Autor:Ekstraklasa,
piątek, 17.03.2023

Zapraszamy do oglądania barażów PRO, które będą ostatnim przystankiem przed Wielkimi Finałami PKO BP Ekstraklasa Games. W grze zostało czterech zawodników i tylko dwóch najlepszych zagwarantuje sobie awans do finałowego weekendu, podczas którego rozstrzygną się losy mistrzowskiego tytułu.

CANAL PLUS ONLINE

Po sobotnich meczach barażów w walce o finały pozostali gracze Legii Warszawa (milosz93), Śląska Wrocław (panneypl), Piasta Gliwice (Dewidek) i Jagiellonii Białystok (Riptorek). Wczoraj z rozgrywek sensacyjnie odpadł Mistrz Polski z Lecha Poznań - "Furman".

Gracze rywalizować będą w studiu Polsat Games w Warszawie. Wszystkie spotkania będzie można obserwować w trakcie oficjalnej transmisji na kanale Polsat Games, na Twitchu i Youtube stacji oraz na Facebooku PKO BP Ekstraklasa Games. Stream w niedzielę rozpocznie się o 10:00.

Jest to pierwszy w tym sezonie turniej LAN-owy po pełnej emocji fazie zasadniczej. Zacięta rywalizacja toczyła się w niej do ostatniej kolejki. Udział w barażach zapewnili sobie ostatecznie gracze, którzy zajęli miejsca 5-12 w zmaganiach ligowych.

Pełna lista uczestników barażów PRO:

Grupa A:

Dawid “Dewidek” Kamasiński, Piast Gliwice

Kamil “Riptorek” Soszyński, Jagiellonia Białystok

Gracjan “polako” Gołębiewski, Radomiak Radom

Szymon “thegamesimon” Bartkiewicz, Stal Mielec

Grupa B:

Dominik “panneypl” Panek, Śląsk Wrocław

Miłosz “milosz93” Bogdanowski, Legia Warszawa

Dominik “Bogyys” Boguś, Warta Poznań

Kacper “Furman” Furmanek, Lech Poznań

W barażach zawodnicy rozpoczną turniej w dwóch grupach czteroosobowych. W każdej grupie zostanie rozegrana drabinka podwójnej eliminacji (GLS). Zwycięzcy finału górnej i dolnej drabinki w grupie A i B awansują do fazy pucharowej, gdzie będą walczyć o dwa miejsca zapewniające awans do Wielkich Finałów PKO BP Ekstraklasa Games. Te odbędą się w dniach 1-2 kwietnia i weźmie w nich udział ośmiu zawodników (6 z formuły PRO i dwóch z OPEN).