PKO Ekstraklasa Games

PKO BP Ekstraklasa Blog

Przed nami baraże PRO. Kto awansuje do Wielkich Finałów PKO BP Ekstraklasa Games?

PKO BPKFCPlay StationPROSTOsport.plGIGA SPORTESLPolsat GamesFR3NZYeMineProSportfive
Autor:Ekstraklasa,
piątek, 17.03.2023

25-26 marca odbędą się baraże PRO, które będą ostatnim przystankiem przed Wielkimi Finałami PKO BP Ekstraklasa Games. W grze zostało ośmiu zawodników i tylko dwóch najlepszych zagwarantuje sobie awans do finałowego weekendu, podczas którego rozstrzygną się losy mistrzowskiego tytułu.

SPOTKAJMY SIĘ #NASTADIONIE | Ekstraklasa

Gracze rywalizować będą w studiu Polsat Games w Warszawie. Wszystkie spotkania będzie można obserwować w trakcie oficjalnej transmisji na kanale Polsat Games, na Twitchu i Youtube stacji oraz na Facebooku PKO BP Ekstraklasa Games. Stream w sobotę i niedzielę rozpocznie się o 10:00.

Będzie to pierwszy w tym sezonie turniej LAN-owy po pełnej emocji fazie zasadniczej. Zacięta rywalizacja toczyła się w niej do ostatniej kolejki. Udział w barażach zapewnili sobie ostatecznie gracze, którzy zajęli miejsca 5-12 w zmaganiach ligowych.

Pełna lista uczestników barażów PRO:

Dawid “Dewidek” Kamasiński, Piast Gliwice

Dominik “Bogyys” Boguś, Warta Poznań

Kacper “Furman” Furmanek, Lech Poznań

Kamil “Riptorek” Soszyński, Jagiellonia Białystok

Miłosz “milosz93” Bogdanowski, Legia Warszawa

Gracjan “polako” Gołębiewski, Radomiak Radom

Dominik “panneypl” Panek, Śląsk Wrocław

Szymon “thegamesimon” Bartkiewicz, Stal Mielec

W barażach zawodnicy rozpoczną turniej w dwóch grupach czteroosobowych. W każdej grupie zostanie rozegrana drabinka podwójnej eliminacji (GLS). Zwycięzcy finału górnej i dolnej drabinki w grupie A i B awansują do fazy pucharowej, gdzie będą walczyć o dwa miejsca zapewniające awans do Wielkich Finałów PKO BP Ekstraklasa Games. Te odbędą się w dniach 1-2 kwietnia i weźmie w nich udział ośmiu zawodników (6 z formuły PRO i dwóch z OPEN).

PKO Ekstraklasa

Używamy cookies w celach świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.