Po zakończeniu pracy w młodzieżowej reprezentacji Polski Adam Majewski wrócił do PKO Bank Polski Ekstraklasy. 52-letni szkoleniowiec podpisał kontrakt z klubem ze swojego rodzinnego miasta - Wisłą Płock.
Adam Majewski karierę piłkarską i trenerską zaczynał w Wiśle Płock. W rodzinnym mieście jako zawodnik występował w latach 1991-1995, 2004, 2006-2007, a także 2009-2010, po czym dołączył do sztabu szkoleniowego drużyny. Przez długi okres pracował w roli asystenta i trenera II drużyny, ale pierwszą drużynę w Ekstraklasie przejął dopiero po przeprowadzce do Mielca. Teraz wrócił do miasta, w którym się urodził, aby samodzielnie poprowadzić Wisłę Płock na najwyższym szczeblu rozgrywkowym. W klubie zastąpił Mariusza Misiurę, który w minionym sezonie doprowadził ówczesnego beniaminka na 8. miejsce w tabeli na koniec rozgrywek. Adam Majewski podpisał kontrakt ważny do 30 czerwca 2028 roku z możliwością przedłużenia współpracy o kolejny sezon.
