PKO Ekstraklasa

PKO BP Ekstraklasa Blog

Nowe karty PKO BP Ekstraklasy razem z piłkarskimi legendami!

Autor:SportZOO,
piątek, 21.06.2024

Fani PKO BP Ekstraklasy mogą być podekscytowani! Pojawia się druga kolekcja ligowych kart na sezon 2023/24, w której możesz zbierać karty swoich ulubionych zawodników i zdobyć także cenne dodatki kolekcjonerskie z oryginalnymi podpisami lub fragmentami koszulek meczowych.

SPORTZOO ZDOBADŹ NOWE KARTY PKO BP EKSTRAKLASY

Materiał reklamowy we współpracy z marką SportZoo.

Karty PKO BP Ekstraklasy są już dostępne do kupienia w oficjalnym sklepie internetowym producenta, w sklepach Empik, sieciach sklepów Dino, księgarniach Świat Książki, w wybranych fanshopach i specjalistycznych sklepach internetowych

Produkty są dostępne w czterech wariantach opakowań:

- Retail z najbardziej dostępnymi zestawami

- Blaster jako idealny wybór dostępnego boxu z gwarantowaną zawartością

- Hobby z cenniejszymi/rzadszymi kartami dla bardziej wymagających kolekcjonerów

- Exclusive shot zawierający cenną kartę Unique Mark

Nowością w drugiej serii kolekcji są karty legend najwyższej ligi piłkarskiej w Polsce. Karty Story of Glory przedstawiają dziewięć byłych gwiazd w dwóch wersjach z ich podpisem.

Podpisy piłkarzy można także znaleźć na kartach Goal Explosion dedykowanych strzelcom ligowym, Joker z klubowymi „jokerami” lub w specjalnej edycji kart reprezentantów National Treasures. Karty te zawierają oprócz oryginalnego autografu także naszywkę flagi narodowej drużyny, dla której zawodnik występuje.

Nie zabraknie również zestawu kart z podpisami Authentic Signature, dzięki którym będzie można zdobyć podpisy piłkarzy także z tańszych opakowań Retail i Blaster.

Z paczek będzie również można zdobyć inne rzadkie karty z fragmentami meczowych koszulek, w których piłkarze grali mecze w PKO BP Ekstraklasie. Są one częścią zestawów Game Jersey, Teamwork i Unique Mark.

Zebrane karty można zbierać w specjalnym albumie w stylu kolekcji, który jest częścią zestawu startowego.