• Multiligowe skróty

  Multiligowe skróty

  Trzydziesta kolejka to jeden z najważniejszych momentów sezonu. Oznacza on bowiem koniec rundy zasadniczej. Piłkarze nie oszczędzali się w tej decydującej serii. Z tego wysiłku, przelanego potu i zaciętej rywalizacji powstało wiele pięknych akcji.

 • TERMINARZ RUNDY FINAŁOWEJ 2016/17

  TERMINARZ RUNDY FINAŁOWEJ 2016/17

  Departament Logistyki Rozgrywek Ekstraklasy S.A. w porozumieniu z partnerem telewizyjnym opublikował pełny terminarz rundy finałowej sezonu 2016/2017. Od 28 kwietnia rozegramy 56 meczów, a 4 czerwca wręczymy Trofeum Mistrza Polski!

 • Terminarz: 31. kolejka 2016/17

  Terminarz: 31. kolejka 2016/17

  Tabela podzielona na dwie grupy, czas poznać dokładny terminarz pierwszej kolejki rundy finałowej! Sprawdź, kiedy Twój klub zacznie grę o mistrzowstwo lub utrzymanie w lidze!

 • WIDEO: Multiligowy finał rundy

  WIDEO: Multiligowy finał rundy

  Dobiegła końca runda zasadnicza w sezonie 2016/17. Zamknęła ją 30. kolejka, po której poznaliśmy ośmiozespołowe grupy walczące: o mistrrzostwo i o uniknięcie spadku. O ostatecznych pozycjach zadecydowało dwadzieścia goli. Rzutem na taśmę miejsce w TOP 8 zapewniły…

 • Regulamin: Pokaż swoją cieszynkę!

  Regulamin: Pokaż swoją cieszynkę!

  Szalejesz po golach swojej drużyny? Ślizg na kolanach masz opanowany do perfekcji? Pokaż nam swoją cieszynkę i wygraj nagrody od Ekstraklasy i marki OSHEE. Na Wasze zdjęcia czekamy na Facebooku, regulamin znajdziecie poniżej!

 • WYGRAJ W KUMULACJI MECZOWEJ

  WYGRAJ W KUMULACJI MECZOWEJ

  To pierwsza w historii taka akcja najwyższej piłkarskiej ligi rozgrywkowej - Ekstraklasy oraz Partnera Tytularnego ligi – marki LOTTO - Kumulacja Meczowa warta miliony!

 • Czy wiesz, że... przed 30. kolejką

  Czy wiesz, że... przed 30. kolejką

  Po raz czwarty w XXI wieku 30. kolejka nie oznacza końca rozgrywek w LOTTO Ekstraklasie. Od wprowadzenia formatu #ESA37 to dopiero finał rundy zasadniczej, po którym następuje podział tabeli na dwie grupy. Jedna walczy o mistrzostwo, medale oraz prawo gry w europejskich…

 • Pauzujący i zagrożeni

  Pauzujący i zagrożeni

  W LOTTO Ekstraklasie zawodnika czeka jeden mecz zawieszenia, jeśli zbierze 4 lub 8 żółtych kartek. Każda kolejne cztery kartki oznaczają już dwa mecze pauzy. Kogo zabraknie w najbliższych meczach, a komu brakuje już tylko jednej kartki do zawieszenia? Sprawdź pełną…

 • Majewski bez konkurencji!

  Majewski bez konkurencji!

  Dobra passa Lecha w EkstraGolu trwa. Przed tygodniem zwycięzcą plebiscytu został obrońca Kolejorza Tomasz Kędziora, a tym razem miano autora najładniejszej bramki kolejki przypadło w udziale Radosławowi Majewskiemu.

 • Sędziowie 30. kolejki

  Sędziowie 30. kolejki

  Ośmiu arbitrów da jednocześnie znak gwizdkiem o 18:00 w sobotę do rozpoczęcia multiligi. Na nich równocześnie będą zwrócone oczy wszystkich kibiców w Polsce. Komu przypadł w udziale zaszczyt sędziowania w tej wyjątkowej kolejce?

Klubowe

więcej