Maturzyści za piątkę

Z myślą o tegorocznych maturzystach Cracovia przygotowała specjalną promocję na najbliższe spotkanie „Pasów” z Lechem Poznań (niedziela, godz. 15:30). „Matura na 5” pozwala maturzystom na zakup wejściówki na mecz w cenie 5 zł.

Drogi maturzysto! Za Tobą już pierwsze trudy egzaminów dojrzałości. Mamy nadzieję, że język polski okazał się niezbyt wymagającym przeciwnikiem, a i z kolejnych maturalnych pojedynków będziesz wychodził zwycięski! Pamiętaj jednak, że jedną z najważniejszych zasad skutecznej nauki jest odpoczynek. W ferworze maturalnych przygotowań nie możesz zapomnieć o tym, że nie znajdując czasu na przerwę, uczysz się o wiele mniej efektywnie. Poza tym przez ostatnie lata nauki w szkole przygotowywałeś się do matury systematycznie i teraz nadszedł czas, by odpowiednio nastawić się na czekające cię jeszcze egzaminy. Idealne miejsce do tego znajduje się #NaStadionie!

To tu w nadchodzącą niedzielę o godzinie 15:30 Cracovia będzie podejmowała Lecha Poznań. Mecz przyjaźni to zawsze niezwykłe wydarzenie obfitujące w wiele pozytywnych emocji na trybunach i pełne zaciętej walki na boisku! Podobnie powinno być i w ten weekend, biorąc pod uwagę, że obie drużyny mają o co walczyć teraz, gdy runda finałowa Ekstraklasy wkroczyła z decydującą fazę.

Nasi piłkarze mają w tym sezonie szansę na duży sukces, jakim byłaby gra w europejskich pucharach. To oznacza, że najbliższe dni będą dla drużyny, podobnie jak i dla Ciebie, bardzo istotne. Sam wiesz, jak duże znaczenie ma w takich momentach wsparcie ważnych dla Ciebie osób, dlatego zachęcamy Cię, by przyjść i kibicować naszej drużynie! Swoim dopingiem będziesz mógł pomóc "Pasom" przybliżyć się do wymarzonego celu, a dla Ciebie będzie to świetna odskocznia od nauki oraz możliwość naładowania się pozytywną energią przed nadchodzącymi egzaminami.
W związku z trwającymi egzaminami maturalnymi przygotowaliśmy specjalną promocję "Matura na 5". Dzięki niej tegoroczni maturzyści będą mogli wejść na mecz z Lechem Poznań za jedyne 5 złotych! Bilet w promocyjnej cenie można zakupić na wszystkie sektory poza VIP. Wystarczy, że zjawisz się, w Punkcie Obsługi Kibica przy stadionie (ulica Józefa Kałuży 1) i pokażesz legitymację uczniowską. Nie zwlekaj! Już teraz zaplanuj sobie przerywnik w nauce na niedzielę godzinę 15:30!

Źródło i foto: cracovia.pl

Spoza Ekstraklasy

więcej