Kalendarium 2016: Listopad

Za nami kolejne 12 miesięcy wypełnionych piłkarskimi emocjami, kolejnymi rekordami, nowościami i powrotami do Ekstraklasy. Wybraliśmy dla Was najważniejsze wydarzenia z każdego miesiąca 2016 roku z punktu widzenia Ekstraklasy SA i klubów. Zapraszamy na podróż w czasie do listopada!

LISTOPAD 2016

LOTTO Ekstraklasa oficjalnie w grze Football Manager

Który kibic nie marzył kiedyś, żeby prowadzić zespół w LOTTO Ekstraklasie, zarządzać drużyną, rozwijać bazę klubową? Teraz każdy może je spełnić. Przejmij kontrolę nad ulubioną drużyną piłkarską LOTTO Ekstraklasy w Football Manager 2017, najbardziej realistycznym menadżerze futbolowym w historii, który pozwoli ci poczuć adrenalinę typową dla biznesu i sukcesu sportowego. Nasza liga oficjalnie zadebiutowała w kultowej serii, powodzenia!


Ekstraklasa wspiera Szlachetną Paczkę

W ramach współpracy Ekstraklasy wraz ze Stowarzyszeniem WIOSNA w 16. kolejce LOTTO Ekstraklasy (18‒21 listopada) we wszystkich miastach razem z piłkarzami na murawie pojawiła się flaga Szlachetnej Paczki. Spikerzy na stadionach opowiadali kibicom o kampanii, a na telebimach wyświetlano grafiki zachęcające do zaangażowania się w mądrą pomoc. Weekend Otwarcia to jeden z najważniejszych momentów w czasie trwania całego programu Szlachetnej Paczki, dlatego też wszystkie kluby Ekstraklasy aktywnie włączyły się w promowanie tej wyjątkowej idei, uczestnicząc aktywnie w przygotowywaniu paczek. 

Foto: 400mm.pl

Klubowe

więcej