Cracovia Kids zaprasza

110 lat działania Cracovii to historia nie tylko wielkich sukcesów, pucharów i Mistrzostw Polski. To także pokolenia ludzi wychowanych w wartościach fair play, z poszanowaniem dla przeciwnika i z najlepszymi cechami sportowca: pracowitości, ambicji i dyscypliny. Nawiązując do wspaniałej tradycji szkolenia młodzieży, Pasy zachęcają wszystkich chłopców i dziewczynki w wieku od 3 do 7 lat, a także ich rodziców, do udziału w projekcie Cracovia Kids!

Czym jest Cracovia Kids?
- Unikalne zajęcia rekreacyjno-sportowe dla wszystkich dzieci w wieku 3-7 lat
- Prowadzone przez profesjonalnych trenerów, pod opieką pedagoga
- Zajęcia na kilku obiektach w całym województwie małopolskim
- dla każdego uczestnika komplet oryginalnych strojów meczowych pierwszej drużyny Cracovii
- unikalne i indywidualne podejście do dzieci - maksymalnie 15-osobowe grupy
- Szansa na zrobienie pierwszego kroku w wielkiej przygodzie z piłką nożną

Mateusz Wdowiak ambasadorem Cracovia Kids!

- Piłkarskie przedszkola to kapitalny pomysł. Zanim przychodzi zawodowstwo, piłka nożna to przede wszystkim wspaniała zabawa dla każdego dziecka - mówi wychowanek Cracovii, Mateusz Wdowiak. Występujący na co dzień w pierwszej drużynie 20-letni pomocnik sam doskonale wspomina czasy pierwszych piłkarskich występów: - To na boisku człowiek uczy się czym jest przyjaźń, pomoc drugiej osobie, czy szacunek. Każdy wie, że te wartości w życiu są bardzo ważne - dodaje Wdowiak, zapraszając do udziału w Cracovia Kids!

Robert Kasperczyk, dyrektor Cracovia Kids:
-To unikalny na polską skalę projekt rozwoju sportowego dla najmłodszych. Wzorem najlepszych klubów świata, zapraszamy dzieci i ich rodziców do wspaniałej sportowej zabawy w naszych pasiastych przedszkolach! Wychowując w duchu fair play,najważniejszej zasady sportu, poprzez ruch fizyczny chcemy budować zdrowe nawyki wśród najmłodszych. To, w połączeniu z indywidualnym podejściem, szansa na wspaniałą przygodę z piłką. A kto wie? - być może okazja, by wśród zdolnej młodzieży znaleźć prawdziwy piłkarski talent.

CRACOVIA KIDS: RUSZYŁY ZAPISY

Źródło i foto: cracovia.pl

Spoza Ekstraklasy

więcej